Świat Opon

Firma Świat Opon powstała w październiku 2006 roku. Naszym celem przy jej tworzeniu było i jest świadczenie usług z zakresu użytkowania opon. Dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi zadowoliły i usatysfakcjonowały najbardziej wymagających klientów, gdyż jest to naszym głównym celem.

Wysoką jakość świadczonych przez nas usług zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej załodze, która posiada wieloletnie doświadczenie branży oponiarskiej, aktywnej i w pełni zaangażowanej w swoja pracę.

Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferuje szeroki wachlarz usług z dziedziny użytkowania opon i felg. W ofercie, poza oponami do wszystkich typów pojazdów, posiadamy szeroki wybór felg stalowych, jak również bogaty asortyment felg aluminiowych. Co więcej oferujemy naszym Klientom montaż opon w technologii RUN FLAT, na co oczywiście posiadamy certyfikat wydany przez producenta ogumienia Bridgestone.

Nie straszne są nam nietypowe opony, nietypowe usługi. Jako jedna z niewielu firm mamy warunki by dokonywać wymiany opon do 20'' o niskim profilu z czujnikami ciśnienia.

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również usługi z zakresu konserwacji, czyszczenia, klimatyzacji samochodowych, jak i uzupełniania ich w płyn chłodzący.

Kierujemy się dobrem i wygodą każdego Klienta, dlatego poszerzyliśmy ofertę naszych usług o serwis samochodowy, Serwis zapewnia kompleksową obsługę pojazdów, począwszy od wymiany płynów eksploatacyjnych, poprzez wymiany i naprawy elementów zawieszenia samochodu, aż po naprawy mechaniczne samochodów.

O wysokim standardzie świadczonych przez nas usług świadczy nasze długoletnie partnerstwo w sieci serwisów oponiarskich First Stop. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych jak i przyszłych klientów staramy się podnosić standard oferowanych przez nas usług poprzez szkolenia naszych pracowników i pogłębianie ich i naszej wiedzy w dziedzinie użytkowania i eksploatacji ogumienia różnego typu. O najwyższym standardzie naszych usług świadczą opinie naszych klientów jak i szereg certyfikatów jakości, które zostały przyznane naszej firmie.

Wszystko co robimy służy Tobie drogi kierowco, byś bezpiecznie i komfortowo podróżował!