Klimatyzacja

Odpowiednie konserwowanie i serwisowanie klimatyzacji samochodowej jest istotne, by służyła ona długo i jak najbardziej efektywnie. Nasza firma korzysta przy serwisowaniu klimatyzacji samochodowej z w pełni zautomatyzowanego urządzenia NAZWA SPRZETU, który obsługują w pełni wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu.
Obsługa klimatyzacji samochodowej w naszym punkcie gwarantuje najwyższą jakość usługi serwisowej klimatyzacji, poprzez używanie w tym celu bardzo sprawnego urządzenia, którego główną zaleta jest podwójny system filtrów doskonale oczyszczający czynnik chłodzący z wody i cząstek stałych, co zarazem wpływa na przedłużenie żywotności podstawowych elementów klimatyzacji samochodowej.
Używane przez nas urządzenie Texa Comfort rozpoczyna swoja pracę od oczyszczenia czynnika chłodzącego, następnie przeprowadza próbę szczelności układu klimatyzacji, by kolejno uzupełnić układ klimatyzacji samochodowej odpowiednią ilością UV, oleju i czynnika.

Po zakończeniu całego procesu każdy klient otrzymuje od nas wydruk ze wskazaniami parametrów sprawności na każdym etapie serwisu klimatyzacji.

Ważnym etapem w serwisowaniu klimatyzacji samochodowej jest odgrzybianie klimatyzacji samochodowej ozonem, by używanie klimatyzacji w samochodzie było komfortowe i bezpieczne dla użytkowników.
Oferowane przez nas odgrzybianie klimatyzacji samochodowej ozonem jest najskuteczniejszą metoda w niszczeniu bakterii i niemiłych zapachów jakie mogą wydobywać się z układu klimatyzacji podczas jej pracy. Oczyszczanie układu klimatyzacji za pomocą ozonu jest znacznie skuteczniejsze niż oferowane często odgrzybianie klimatyzacji metodą ultradźwiękową, gdyż polega ona tak naprawdę na rozpytaniu środka chemicznego, dając znikome i krótkotrwałe efekty.

Kolejną czynnością w serwisowaniu klimatyzacji, jaki proponujemy naszym Klientom, jest wymiana filtra pyłkowego. Zabrudzony filtr pyłkowy klimatyzatora ma ograniczoną skuteczność działania.
Standardowo wymianę filtra pyłkowego zaleca się 1 raz w roku lub co 15 000 kilometrów.