Flota

Szanowni klienci, wasz czas jest dla nas najważniejszy. Dlatego nasza firma ma w swojej ofercie obsługę flot samochodowych, która pozwala państwu wyeliminować zbędne formalności takie jak sprawdzanie stanu ogumienia, przeglądanie ofert opon, analizę stosunku kosztów do jakości itd. Drodzy klienci, my zrobimy to za was.
Przy każdej wizycie pojazdu w naszym serwisie, sprawdzamy stan ogumienia, mierzymy wysokość bieżnika i spisujemy specyfikację ze szczegółowym opisem oraz możliwością wglądu przez państwa. Ułatwiamy również dostarczanie pojazdów do serwisu przez usługę "door to door". Nasz pracownik odbierze i odstawi pojazd na terenie łodzi.
Oferujemy także usługi "fast fit" takie jak obsługa klimatyzacji, wymiana oleju, płynów eksploatacyjnych, klocków i tarcz hamulcowych oraz elementów zawieszenia. Każda usługa jest wprowadzana w nasz system i na koniec każdego miesiąca wystawiamy państwu fakturę zbiorczą za wykonane usługi.
Cieszymy się zaufaniem takich firm jak Żywiec, Bosch, Arval, Konsalnet, PZU, Armada, Transpost, ALD Automotive, Business Lease, Eurovia i wiele innych, więc pozostało mi tylko serdecznie zaprosić państwa do współpracy z naszą firmą.